ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1396/04/31

خبرها » وزیر ارتباطات: مذاکره با تلگرام و اینستاگرام نهایی نیست


وزیر ارتباطات در مورد فعالیت شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام توضیح داد و گفت: هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.

محمود واعظی در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ در جمع خبرنگاران در مورد موضوع مطرح شده در خصوص انتقال سرورهای شبکه اجتماعی تلگرام به ایران گفت: مذاکره ما برای انتقال سرورهای این شبکه اجتماعی در جریان است.

 

وی گفت: در حال رایزنی در این خصوص هستیم و باید نحوه بهره برداری از این شبکه اجتماعی خارجی در ایران بررسی و تعیین شود. هنوز نتیجه نهایی در این خصوص اتخاذ نشده است.

 

وی همچنین در مورد وضعیت شبکه اجتماعی اینستاگرام با توجه به اینکه این شبکه رمزگذاری شده و فیلترینگ هوشمند روی آن اجرایی نمی شود، گفت: در این زمینه مذاکراتی با دبیر شورای عالی فضای مجازی داشتیم تا یک سیاست گذاری واحدی را تعریف کرده و بعد بتوانیم در خصوص آن با شبکه اجتماعی اینستاگرام وارد مذاکره شویم.

 

وی در پاسخ به این سوال که ضرب الاجلی برای این موضوع اعلام شده است، گفت: ضرب الاجل خاصی نبوده و کمتر از یک هفته است که با این مشکل مواجه شده ایم که در حال مذاکره و حل مشکل هستیم.

 

واعظی در مورد پروژه رجیستری موبایل نیز گفت: اعتبارات این پروژه تامین شده و متولی آن نیز مشخص شده که به زودی اجرای آن آغاز می شود.

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید