ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1397/09/07

خبرها » مراجعه بیش از 926 هزار نفر برای ثبت نام الکترونیکی کارت سوخت


از صبح روز گذشته تا ساعت 15 روز  سه شنبه 6 آذر ماه 97 926 هزار 706 نفر برای ثبت نام به سامانه الکترونیکی کارت سوخت مراجعه کرده اند.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران، مهندس اصولی، سخنگوی ستاد ثبت نام الکترونیکی کارت سوخت ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: از مجموع تعداد مراجعان برای ثبت نام تنها 37 هزار و 686 نفر در نوبت خود مراجعه و امکان ثبت نام داشتند.

 

وی ادامه داد: در این میان، از مجموع 37 هزار نفر، تنها 10 هزار نفر با ارایه کامل مدارک مورد نیاز، ثبت نام خود را نهایی و با تایید نهادهای ذی ربط موفق به فعال کردن کارت سوخت خود شدند.

 

وی خاطر نشان کرد: مراجعان از دو طریق، اپلیکیشن دولت همراه، درگاه الکترونیکی mob.gov.ir اقدام به ثبت نام کرده اند

 

مهندس اصولی در خصوصی برخی از ابهام درباره تعدادی از ابزارهایی که با اجازه کاربران، در نرم افزار دولت همراه به آنها دسترسی داده می شود گفت: دسترسی میکروفون به دلیل امکان موجود در بخش تماس‌های ضروری برنامه با اورژانس و آتش‌نشانی با ذکر همین عبارت‌ها و بدون نیاز به شماره گیری فراهم شده  که پس از ورود به این بخش و کسب اجازه کاربر فعال می‌شود و به دلیل عدم کاربرد فراگیر در نسخه آتی برنامه حذف خواهد شد

 

وی تصریح کرد: همچنین، برای شناسایی موقعیت مکانی حادثه دیده‌گان در مواقع اضطراری، در بخش تماس‌های ضروری پس از کسب اجازه کاربر این امکان هست تا موقعیت مکانی وی به اورژانس یا آتش‌نشانی ارائه شود. چون فعلا این سازمان‌ها از این امکان استفاده نمی‌کنند این دسترسی نیز در نسخه بعدی حذف می‌شود.

 

اصولی ادامه داد: در خصوص چراغ قوه، با توجه به اینکه رجیستر کردن گوشی‌های جدید از طریق برنامه فراهم شده و کد IMEI طولانی است، برای سهولت استعلام کاربران دسترسی چراغ قوه برای اسکن بارکد روی جعبه گوشی‌ها در برنامه گذاشته شده و پس از ورود به این بخش و کسب اجازه کاربر فعال می‌شود.

 

وی در انتها تصریح کرد هیچ یک از دسترسی‌های فوق در هنگام نصب برنامه فعال نشده و هر یک حسب مورد و پس از کسب اجازه کاربر فعال می‌شوند.

 

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید